Десерт „Symphony“

Veröffentlicht von

Хто не любить час від часу витрачатися? Особливо на їжу! Навіть найздоровіші фанати здоров’я час від часу граються в «шахрайство». І немає кращого способу обдурити свою дієту, ніж десерт, чи не так? Незалежно від того, чи Ви любитель брауні, чи не уявляєте свого життя без запечених яблук, ми всі маємо слабкість до якогось солодкого частування після їжі. На жаль, захоплення десертами часто означає необхідність терпіти наслідки, наприклад, носити нову виїмку на поясі або потіти набагато більше, ніж зазвичай. Чому десертні боги мають бути такими жорстокими!? У той час як ідеально смачного десерту без провини просто не існує, ми виявили, що є деякі лазівки, які небезпечно наближають нас до того, щоб знайти ідеальний баланс між здоровим і смачним. Існує декілька корисних порад, як зменшити почуття провини від деяких із Ваших улюблених десертів, не втрачаючи при цьому чудовий смак. І почнемо ми з шоколаду, оскільки він присутній в нашому чудовому десерті „Symphony“. Хоча молочний шоколад шалено смачний, на жаль, в ньому просто не вистачає какао-бобів, щоб принести будь-які переваги здоров’ю. Але… чорний шоколад на допомогу!! У темному шоколаді, з іншого боку, є всі ці корисні речовини. У ньому менше калорій, більше флавоноїдів, які покращують роботу клітин, і навіть може допомогти підтримувати здоровий рівень артеріального тиску. Найкращі сорти темного шоколаду – це ті, що містять 65% какао або більше, тому що вони мають усі поживні переваги. Ми впевнені, що головне : ніколи не економте на шоколаді! Це корисно для Вашого мозку, серця та здоров’я! Тепер поговоримо про цукор. З одного боку, він в усьому, цього не уникнути, наше тіло жадає його і цукор робить багато продуктів і напоїв кращими. З іншого боку, ну… це дуже жахливо для Вас. На даний момент ми всі користувалися або чули про деякі дивовижні альтернативи цукру (штучні підсолоджувачі), і це нове захоплення стевією останнім часом недаремно потрапило в заголовки газет. Це ж повністю натуральний замінник цукру з нульовою калорійністю! Це так само просто, як замінити цукор стевією у всіх Ваших рецептах десертів, і ми говоримо про заощаджені тонни калорій, але такий же солодкий смак.

десерт рецепт

Підготуйте наступні продукти, щоб приготувати одну порцію найсмачнішого десерту :

– гарбуз (300 гр.)
– чорний шоколад (150 гр.)
– пів склянки молока
– волоські горіхи (50 гр.)
– цукор (або його замінник – стевія, до прикладу)

десерт інгредієнти

Легкий, покроковий спосіб приготування :

Крок 1.

Візьміть 150 гр. чорного шоколаду і розтопіть його в теплому молоці. Темний шоколад є багатим джерелом антиоксидантів і мінералів, і, як правило, містить менше цукру, ніж молочний шоколад. Деякі дослідження показують, що темний шоколад може допомогти знизити ризик серцевих захворювань, зменшити запалення та резистентність до інсуліну, а також покращити роботу мозку. «Суперфуди» дуже популярні — і тепер вони представлені у зростаючому асортименті від батончиків, шматочків і кульок до порошків і борошна. Модний термін виділяється, тому що ми хочемо, щоб багато з цих продуктів харчування мали широкий спектр корисних властивостей. Але чи знаєте Ви, що справжнє молоко є одним із оригінальних суперпродуктів? Ви чули, що молоко корисне для Вас, і це тому, що є багато переваг поживних речовин молока, які допомагають нам скласти добре збалансований план харчування.

десерт смачний

Крок 2.

В нас утвориться наступна шоколадна маса.

десерт поживний

Крок 3.

Гарбуз збийте блендером до утворення пюре. На додаток до бета-каротину, гарбуз містить вітамін С, вітамін Е, залізо та фолієву кислоту, які зміцнюють імунну систему. Більше гарбуза у Вашому раціоні може допомогти Вашим імунним клітинам краще працювати, щоб захищати мікроби та прискорювати загоєння, коли Ви отримуєте рану.

десерт корисний

Крок 4.

До нашої гарбузової маси додаємо цукор або його кориснішу альтернативу – стевію.

десерт простий

Крок 5.

Підготуйте приблизно 50 гр. волоських горішків.

десерт легкий

Крок 6.

А тепер усе дуже просто – змішайте разом шоколадну і гарбузову маси, викладіть це в красиву десертну посудину і додайте горіхи. Смачного!

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert