Десерт „Lavstori“

Veröffentlicht von

Давайте з вами поласуємо незвичним, можна сказати екзотичним супер-десертом, в складі якого присутній інгредієнт зі сходу. Десерт вам сподобається однозначно, через свої складники, а саме: чурчхелу, карамель, попкорн, бісквітного рулетика. Десерт готується швидко і легко. Його можна подавати як до святкової вечері, так солодкого столу.

десерт ніжний

Щоб приготувати десерт, вам знадобляться такі продукти:

Чурчхела зі смаком вишні – 100 грамів

Бісквітний рулет – 100 грамів

Попкорн в карамелі – 20 грамів

Карамель – 1 столова ложка.

десерт складники

Корисні властивості складників wow-десерту. Чурчхела – це грузинська страва, яка виготовлена з натуральних горіхів залитим густим натуральним соком. Цей делікатес є досить поживним, швидко втамовує голод. Ця страва має в собі багато корисних речовин. При вживанні даного продукту можна запобігти виникненню тромбів, покращити процес обміну речовин, зарядити організм енергією, вплинути на роботу головного мозку, налагодити роботу серцевої системи, вплинути на стан судин, перешкодити появі атеросклерозу, омолодити організм. Попкорн – це продукт виготовлений зі спеціальних сортів кукурудзяних зерен, які під час нагрівання «вибухають». Попкорн містить вітаміни й мінерали, а ще повільні вуглеводи, що приносять користь організму. Клітковина покращує роботу кишківника, активні речовини запобігають виникненню раку і хвороб серцевої системи. Сам продукт перетравлюється дуже швидко, тому його навіть можна їсти ввечері. Карамель по факту – це розтоплений цукор з додаванням води, в процесі чого та утворюється даний продукт. Вона дуже багата на вуглеводи. ЇЇ можна застосовувати для лікування простуди.

Етапи приготування десерту:

1. Беремо чурчхелу і нарізаємо її на невеликі кусочки. При виборі продукту, уважно читайте з чого вона складається, звертайте увагу на термін придатності, хоча цей продукт зберігається досить довго.

десерт приготування

2. А тепер беремо бісквітний рулет і нарізаємо його невеликими шматочками. Також не забудьте перевірити його терміни придатності.

десерт легкий

3. Формуємо десерт. Беремо склянку чи креманку для десерту і викладаємо на дно по колу нарізаний бісквітний рулет,

десерт смачний

поливаємо карамеллю.

десерт ароматний

Далі в середину кладемо чурчхелу подрібнену,

десерт поживний

а зверху розкладаємо попкорн,

десерт вишуканий

потім знову чурчхела, і поливаємо все зверху карамеллю. Смачний, екзотичний, легкий, оригінальний десерт готовий. Смачного!

десерт готовий

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert