Десерт „Сильвія“

Veröffentlicht von

Інколи здається, що смачно поївши, більше нічого не поміститься у ваш шлунок. Проте, місце для чогось солоденького буде завжди, перед ним просто неможливо встояти. Десерти – це улюблені ласощі і дітей, і дорослих. Для них завжди залишається місце після основного прийому їжі, щоб завершити задоволення та піднести вас на сьоме небо від нереальної смакоти. Смак десертів завжди незрівнянний та особливий, а вигляд кожного так і притягує скуштувати його. Поповнити скарбничку таких десертів може „Сильвія“. Цей апетитний та ніжний десерт складається з вершкового сиру, солоденького джему, легкого йогурту, кокосової стружки та мангового пюре. Це справді щось незвичне та дуже приваблююче!

десерт приготування

Підготуйте наступну кількість інгредієнтів, для того, щоб отримати 1 порцію:

– вершковий сир ( приблизно 100 грамів)

– йогурт без наповнювачів та цукру ( 2 столові ложки)

– мангове пюре (  орієнтовно 2 столові ложки)

– кокосова стружка ( 1 столова ложка з гіркою)

– джем будь-якого смаку ( 1 столова ложка

Час приготування – не більше 10-ти хвилин

десерт інгредієнти

Детальний рецепт та рекомендації

Крок 1.

Розпочнімо із сиру. Помістіть його на окрему  тарілку.

оригінальний десерт

Також насипте на тарілку  кокосової стружки.

ніжний десерт

Обмакайте круговими рухами сир у кокосовій стружці та надайте йому форму. Зверніть увагу на те, чи свіжий це сир, чи не має посторонніх запахів та підозрілого кольору. 

смачний десерт

Крок 2.

Відділіть потрібну кількість джему у окрему посудину. Смак обирайте на свій розсуд, ми ж рекомендуємо такі смаки: малина, вишня, смородина.

яскравий десерт

Крок 3.

Відділіть 2 столові ложки йогурту. Перед покупкою обов’язково перевірте, чи йогурт без цукру, домішок та різних смакових наповнювачів. Хочемо нагадати вам, що йогурт в десерті – це завжди гарна ідея, адже це джерело кальцію, тваринного білка, заліза, вітамінів А, С, групи В. Велика користь йогурту зумовлена наявністю живих культур бактерій, які позитивно впливають на організм

ефектний десерт

Крок 4.

Візьміть 2 столові ложки мангового пюре та поставте його на тарілку. Цей фрукт надзвичайно смачний та корисний, навіть його пюре наповнено багатим мінеральним складом, до якого входять вітаміни К, Е, С, В9, В6, В5, В2, В1, А. Також в манго містяться такі мінерали, як: калій, фосфор, кальцій, магній, залізо та інші.

смачний десерт

Крок 5.

Коли всі інгредієнти підготовлені, ви можете приступити до завершального етапу, а саме – формування десерту. Для цього візьміть широку склянку, налийте на дно йогурту. Потім викладіть вершковий сир у стружці. Зверху полийте все пюре з манго, а потім солоденьким джемом. За бажанням, можна додати більше фантазії та придумати цікаве оформлення. Також ви можете скористатись нашим прикладом. Дуже оригінальний та ефектний десерт готовий! Нехай смакує!

десерт рецепт

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert