Десерт „Калейдоскоп“

Veröffentlicht von

Літо – улюблена пора дітей та дорослих. Адже дітям непотрібно ходити в школу чи садочок, а дорослі зможуть взяти відпустку й трохи позагоряти та жовтогарячому сонечку. На літо багато людей організовують різні поїздки на відпочинкові бази чи на море. Проте слід бути обережними й не захоплюватися довгим перебуванням на сонці, адже можна отримати сонячні опіки. Варто накривати голову легенькими головними уборами, користуватись сонцезахисними окулярами та кремом. Завдяки тривалому перебуванню на сонці можна отримати не тільки опіки, але й захворіти на рак шкіри. Тому важливим аспектом буде правильне охолодження в спекотну пору року. Прохолодні напої та коктейлі, морозиво та охолоджені фреші, а також можна додати охолоджувальні десерти. Охолоджений десерт «Калейдоскоп» втамує спрагу та наситить Ваш організм корисними речовинами. 

десерт чарівний

Для приготування такого рецепту нам знадобляться наступні інгредієнти:
Вода – 200 мілілітрів
Агар-агар – 10 грамів
Желе полуничне – 1 пакетик
Желе персикове – 1 пакетик
Печиво цукрове – 4 штуки

десерт рецепт

Корисні властивості води. Без води не може прожити жодний організм людини. Оскільки майже 70% площі земної поверхні займає вода, так і людський організм майже на такий самий відсоток складається з води. Проте вода має властивість випаровуватися, що може стати причиною зневоднення. Насичувати організм водою потрібно протягом усього дня, проте чай чи кава для цього не годиться. Ніколас Кідман досліджував вплив чаю, кави та інших напоїв на людський організм й дійшов висновку, що тільки чиста вода здатна підтримувати наш організм у правильному ресурсі та навіть омолодити його на кілька років. Чиста питна вода дуже корисна для нашого організму, адже вона дає нам енергію для повсякденної роботи, виводить з організму шлаки й токсини, допомагає у боротьбі з зайвою вагою, насичує організм поживними речовинами та мінералами. Для десерту нам знадобиться 200 мілілітрів чистої питної води. Далі покладемо її на вогонь та доводимо до кипіння.

десерт простий

Корисні властивості агар-агару. Агар-агар – це суміш рослинного походження, що допомагає надати пружності й желатиноподібності потрібним харчовим продуктам та стравам. Він корисний своїми мінералами та рослинними волокнами. Також агар-агар здатен виводити з організму токсичні речовини й допомагає відновитися організму після отруєння. Для десерту візьмемо 10 грамів агар-агару. Додаємо його до кип‘яченої води та добре перемішуємо, щоб він повністю розтопився. Готову суміш ділимо на дві рівні частини по 100 мілілітрів.
Користь желе. Желе разом з агар-агаром або пектином служать колагеном для організму, якого з роками виробляється все менше й менше. Тому коли люди старішають, то у них з‘являються зморшки й шкіра стає не такою пружною як раніше. Також вживання желе покращує стан зубів, волосся й нігтів.

десерт дешевий

Для десерту візьмемо два види желе: полуничне

десерт чарівний

 та персикове. У кожну склянку з кип‘яченою водою по 100 мілілітрів висипаємо вміст одного пакетика желе, а в іншу склянку іншого желе. Добре помішуємо, щоб не було коточків. Далі виливаємо полуничне желе у стакан на ніжці й ставимо застигати під нахилом. Коли одне желе застигне, виливаємо персикове желе

десерт фруктовий

 й також ставимо застигати під іншим кутом нахилу.
Користь цукрового печива напряму залежить від складу самого печива. Адже коли в печиво додають горіхи та сухофрукти, то таке печиво автоматично стає кориснішим. Хоча лікарі радять батькам давати печиво своїм дітям в невеликій кількості для вироблення енергії. Проте не потрібно ним зловживати ні дорослим, ні дітям, адже печиво є досить калорійним продуктом. Для десерту візьмемо 4 штуки цукрового печива та покладемо по одному на кожну стінку з желе, як показано на фото.

десерт ніжний

 Прикрасити десерт «Калейдоскоп» можна гілочкою м‘яти, яка надасть десерту вишуканості та оригінальності. Смакуйте охолодженим!

десерт готовий

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert