Десерт „Задоволення“

Veröffentlicht von

З чим у вас асоціюється слово „задоволення“? Впевнені, що багато картинок спливають в голові після почутого, або прочитаного слова, але сьогодні мова піде саме про гастрономічне задоволення. Вершки, шоколад і персик – ці 3 складники неможливо зіпсувати. Їх можна їсти хоч окремо, хоч в перемішку, смакувати буде в будь-якому вигляді. І все ж, ми хочемо розкрити вам секрет послідовності змішування компонентів, для ще більшого задоволення (так так, цього слова сьогодні буде багато, як і відповідних емоцій). Починаємо готувати оригінальний, яскравий та надзвичайно смачний десерт!

десерт рецепт

Перелік інгредієнтів невеликий, але прослідкуйте щоб нічого не упустити:

  • Персик 1 штука
  • Вершки 33% 200 мілілітрів
  • Шоколад чорний або молочний
  • Цукор до 50-ти грамів
  • Насіння чіа 20 грамів

Час на приготування 10-15 хвилин.

Даного переліку інгредієнтів вистачить для насолоди вдвох.

десерт інгредієнти

Одягайте фартушок і починаємо куховарити.

Крок 1

Чому потрібно одягати фартушок запитаєте ви. Та тому що в першу чергу ми збиваємо вершки. А якщо ви не вперше збиваєте щось міксером, то точно знаєте, що бризги з цього технічного помічника летять на всі сторони. Так от – візьміть 200 грамів вершків мінімум 33% жирності. Перелийте їх в глибоку миску або кружку, бажано керамічну або пластмасову. Збивайте їх поки не почнуть гуснути, потім поступово добавляйте до них цукор, не перестаючи збивати. Після того як вершки остаточно загусли, відкладіть їх буквально на кілька хвилин на бік. Є ще один варіант, якщо ви хочете максимально спростити роботу і зекономити час – можна купити уже готові збиті вершки і просто видавати їх.

десерт приготування

Крок 2

Закип’ятіть воду в чайнику і перелийте її в металеву каструльку невеликого розміру, так щоб зверху каструлі помістилась тарілка з невеликим заглибленням. Каструлю ставимо на маленький вогонь, щоб вода легенько булькала і випаровувалась, а тарілку ставте на верх. Зверху подрібніть шоколад і помішуйте його до повного розтоплення. Після, вимкніть вогонь і заберіть посудину з шоколадом в холодніше місце, щоб він остив, але був рідкого стану.

апетитний десерт

Крок 3

Дістаньте персик. Помийте його і просушіть паперовим рушничком. Після, поставте на дошку для нарізання, обріжте повздовж по всій осі персика, розділіть половинки і вийміть кістку. Тепер дві половинку одного персика поріжте шматочками на пів кола. Поскладайте їх на окрему тарілку.

яскравий десерт

Крок 4

Зернятка чіа пересипте в кружку або стаканчик. Підготуйте їх для подальших дій.

смачний десерт

Крок 5

Останній крок в приготуванні апетитного десерту. Візьміть 2 гарних стакана і заповніть дно посуду на 1/3 вже остившим шоколадом. Тепер наступні 2/3 заповнюємо збитими вершками, для кращого зовнішнього вигляду можете видавити їх з кондитерського мішка, або шприца. Верх усипте зернятами чіа. Тепер розкладіть шматки персика акуратно і красиво на одну сторону. Тепер можете насолоджуватись смаком вдалого поєднання інгредієнтів.

Смачного!

оригінальний десерт

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert