Десерт „Виноградний“

Veröffentlicht von

Ми переконані , що десерти без випічки є абсолютними фаворитами як господинь , які їх готують , так і гостей , які ці смаколики „дегустують“. На питання „Чому?“ одразу постає чітка відповідь – хто ж не любить рецепти , на які потрібно витратити не більше десяти хвилин? Цим десерти без випічки і мають перевагу над традиційними. Ми знаємо, як це, коли приходиш додому після важкого робочого дня і взагалі не маєш сил на готовку і похід в магазин за додатковими інгредієнтами. А наші десерти займають усього 10 хвилин Вашого часу і готуються з таких продуктів , які точно є у всіх вдома. Так вони ще й коштують самі копійки – куди не подивись , одні переваги! Якщо Ви теж любитель таких простих і водночас смачних чудо-десертів , записуйте собі рецепт нашого „Виноградного“ десерту з виноградом, шоколадом і бісквітом – ну просто пальчики оближеш!

десерт рецепт

Інгредієнти для десерту „Виноградний“ :

– виноград без кісточок кишмиш (100 гр.)
– один бісквіт з карамельною начинкою
– шоколадні кульки з кокосовою начинкою
– розтоплений молочний шоколад (пів плитки)

десерт інгредієнти

Кількість порцій : 1 порція
Час приготування : 10 хвилин

Приготування

Крок 1.

Візьміть 100 гр. винограду кишмиш , від’єднайте виноградинки від гілочки і ретельно помийте. Користь саме цього сорту винограду полягає в його складі. Окрім того , що кишмиш є дуже солодким та ще й без кісточок , він має в своєму складі каротин , фолієву кислоту , вітаміни В, С і РР, а також такі корисні мінерали , як залізо, цинк, йод, калій і фосфор. Виноград кишмиш рекомендують вживати при захворюваннях печінки і нирок , а також для відновлення організму після хвороби. Його також можна додавати до дитячого харчування , тому що він дуже рідко викликає алергію і має тоненьку шкірку , яку легко жувати. Регулярне споживання винограду кишмиш зменшить ризик утворення кров’яних згустків і тромбів.

десерт легкий

Крок 2.

Ніжний ванільний бісквіт з карамельною начинкою розріжте на невеличкі шматочки за допомогою гострого ножа. Бісквіт – це низькокалорійна заміна шоколаду і іншим десертам , яка є не тільки смачною , але й багата антиоксидантами і є хорошим джерелом енергії. Ми маємо ще одну хорошу новину для Вас – вчені довели , що споживання бісквіту ще й піднімає настрій! Тому , не вагайтеся і сміливо додавайте цей продукт до десертів.

десерт поживний

Крок 3.

Прикрашати наш десерт ми будемо одним дуже смачним і цікавим інгредієнтом – шоколадними кульками. Та не простими , а з кокосовою начинкою. Ця ніжність просто тане в роті і надає десерту неперевершеного смаку – особливо в поєднанні з виноградом.

десерт смачний

Крок 4.

Останнім нашим кроком в підготовці інгредієнтів буде розтоплення молочного шоколаду на водяній бані. Для цього нам знадобиться приблизно пів плитки молочного або ж чорного шоколаду.

десерт простий

Крок 5.

Тепер , коли усі інгредієнти готові , приступимо до формування диво-десерту „Виноградний“.

десерт корисний

Крок 6.

На дно десертної чаші поміщаємо шматочки бісквіту і поливаємо розтопленим шоколадом.

десерт апетитний

Крок 7.

Додаємо виноград кишмиш.

десерт святковий

Крок 8.

Після винограду додаємо шоколадні кульки.

десерт фруктовий

Крок 9.

Тепер додайте решту винограду і шоколадних кульок та полийте карамельним топінгом.

десерт цікавий

Крок 10.

Готово! Насолоджуйтеся чудовим смаколиком на здоров’я!

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert