Десерт „Бінго“

Veröffentlicht von

Сьогодні готуємо чудо-десерт із простих складників. Він буде до вподоби всім хто його спробує, навіть маленьким дітям. Він складається із хурми, цукатів, йогурту, кокосової стружки. В процес роботи також можна залучити малих бешкетників, вони будуть у захваті. Готувати десерт не складно, досить просто.

десерт оригінальний

Потрібно мати такі інгредієнти:

Хурма – 1 штука

Цукати – 100 грамів

Йогурт – 100 грамів

Кокосова стружка – 2 столові ложки.

десерт скалдники

Корисні властивості складників. Хурма – дуже смачна і корисна ягода, багата на мікроелементи, харчові волокна, вітаміни, антиоксиданти. Фрукт корисний при розладах шлунку, покращує процеси травлення, допомагає при серцево-судинних захворюваннях, впливає на роботу щитовидної залози завдяки вмісту йоду, поліпшує роботу печінки, береже зір, позитивно впливає на судини, понижує тиск, покращує гемоглобін, підтримує роботу печінки, заспокоює нервову систему, зміцнює стінки капілярів, зміцнює імунітет, вповільнює процеси старіння, має сечогінні властивості, поліпшує метаболізм, бореться з раковими пухлинами. Цукати – це шматочки фруктів, овочів і ягід, які приготовані спеціальним способом. Цукати покращують травлення, очищають організм, підіймають гемоглобін, виводять холестерин, перешкоджають появі злоякісних пухлин, зміцнює імунітет, впливають на стан нервової системи, збільшують еластичність шкірі, регулюють тиск, виводять токсини, корисні при проявах астми, борються із застудою, виводять мокротиння, спалюють жири в організмі, покращують пам’ять, збільшують концентрацію уваги, нормалізують обмін речовин. Кокосова стружка – це продукт виготовлений в процесі переробки м’якоті кокоса, вона є джерелом вітамінів, жирних кислот і мінеральних речовин. ЇЇ корисні властивості позначаються в наступному: нормалізує роботу кишківника, виводить з організму шлаки й токсини, є профілактичним засобом в боротьбі з онкологічними хворобами, виступає противірусним і антибактеріальним засобом, підвищує працездатність, має позитивний вплив на зорову систему, зміцнює імунну систему, корисна для обміну речовин, понижує холестерин в крові, спонукає загоєнням ран.

Етапи приготування диво-десерту:

1. Спочатку чистимо хурму. Миємо її під протічною водою. Спершу відрізаємо хвостик, а тепер знімаємо акуратно шкірку, щоб плід залишився цілим і непошкодженим. Розрізаємо її по половині.

десерт вітамінний

2. Починаємо формувати десерт. Беремо склянку чи креманку для десерту, на її дно кладемо хурму,

десерт приготування

заливаємо йогуртом (при виборі продукту зверніть увагу на терміни придатності, на цілісність упаковки),

десерт поживний

посипаємо кокосовою стружкою, далі викладаємо цукати (щоб вибрати якісний продукт, якщо ви його купуєте в розсип, тоді перевірте його на дотик, він має бути м’ягким, якщо твердий, то термін добігає до кінця; краще брати цукати в упакуванні, там можна ознайомитися зі складом і термінами). Ось і все ніжний, оригінальний, вишуканий, смачний супер-десерт готовий. Смачного!

десерт готовий

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert